Güngören Ekspertiz

vito ekspertiz gungoren

Başlıklar

Güngören Ekspertiz

Güngörende Ekspertiz

İkinci el araç alıp almama konusunda tereddüt yaşayanlar için verdiğimiz oto ekspertiz ile almak istediğiniz araçla ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ekspertiz, ikinci el araç alınırken aracın geçirdiği kazaları, aracın değişen parçalarını, aracın fren sistemini, aracın fren sistemi durumunu, aracın motor durumunu kısacası araçla ilgili bilinmesi gereken tüm bilgilerin raporlanması hizmetidir. Oto ekspertiz hizmeti sayesinde aracı alıp almama konusunda tereddüt yaşamazsınız.

İkinci el araç alırken oto ekspertiz raporu çıkartmanız son derece önemlidir. oto ekspertiz raporu çıkartmamanız halinde ilerleyen zamanlarda ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Oto ekspertiz aracın tüm sorunlarının ya da tüm iyi özelliklerinin raporlanması işlemidir. Oto ekspertiz raporunda aracın ilerleyen zamanlarda masraf çıkarıp çıkarmayacağını, masraf çıkarırsa ne kadar çıkaracağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu yüzden de oto ekspertiz raporu çıkarmanız son derece önemlidir.

İşinde profesyonelleşmiş eksperlerin, teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelediği araçların raporunu çıkaran Bakırköy Ekspertiz ile araçların en güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkartabilirsiniz. Firmamız müşterilerine daima en güvenilir ve en doğru oto ekspertiz raporu hizmeti vermektedir. Firmamız sayesinde almak istediğiniz ikinci el araçla ilgili tüm bilgileri öğrenebilir ve aracı alıp almama konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İkinci El Araç Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araç fiyatlarının son dönemde artması ile beraber ikinci el araçlara olan ilgi daha çok artmıştır. Fakat ikinci el araç alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. İkinci el araç alırken kimden aldığınızı bilmeniz son derece önemlidir. Çünkü araçla ilgili önemli hususları aracı kimden aldığınızı bilmeden öğrenemezsiniz. Aracınızı kimden aldığınızı bilmeniz durumunda aracın kaç yıldır aynı kişide olduğunu, aracın kasko ve ruhsat durumunu öğrenebilirsiniz.

Oto ekspertiz raporu almadan ikinci el araç almamanız her zaman daha iyidir. Oto ekspertiz, aracın geçmişte geçirdiği kazadan, ilerleyen zamanlarda çıkaracağı tüm masraflara kadar her şeyin incelenmiş olduğu raporlardır. Oto ekspertiz raporu sayesinde aracı alıp almama konusunda karar verebilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetlerden biri olan Güngören oto ekspertiz raporu ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.otoexper.net internet adresi üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

 

Güngören Ekspertiz

Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz
Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz

İkinci el araçların geçirdikleri kazaları ve araçla ilgili yapılan her şeyi inceleyen ekspertiz hizmeti veren firmamız ile alacağınız aracın ekspertiz raporunu çıkartabilirsiniz.

Ekspertiz, araçların kaza durumunun, araçlarda değişen parçaların, aracın çıkartacağı masrafların incelenip raporlanması demektir. bu işlemi yapan kişilere eksper denmektedir. Eksperler teknik cihazlar ve ekipmanlar ile aracı inceleyip araçla ilgili bilinmesi gereken her şeyi raporlayan kişilerdir. Eksperler sadece aracın değişen parçalarını ya da geçirdiği kazayı değil aracın ilerde çıkarabileceği masrafları da raporlarlar.

Oto ekspertiz işlemi ikinci el araçların daha önce geçirdiği kazaları, geçirdikleri kazaları raporlama işlemidir. Oto ekspertiz raporunun, ikinci el araç alınacağı zaman yaptırılması gerekilmektedir. Yaptırılmadığı durumlarda aracın problemleri tespit edilemez ve araç ilerleyen zamanlarda daha çok masraf çıkarabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için de aracın oto ekspertiz raporuna bakılması gerekmektedir.

Oto Ekspertiz Nedir?

Araç fiyatları oldukça pahalı olabilmektedir. Araç almak isteyen kişiler de bu yüzden sıfır araç almaktansa ikinci el araç almayı tercih etmektedir. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken en nemli hususlardan biri de oto ekspertiz raporunun çıkartılmasıdır. Güngören oto ekspertiz olarak müşterilerimize en güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkarmaktayız.

Oto ekspertiz, ikinci el araç alımında aracın kaza durumunu, fren sistemini, değişen parçalarını, motor durumunu teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelenmesi ve sonuçların raporlanması işlemidir. Oto ekspertiz raporu sayesinde aracı alıp almayacağınızı kesinleştirebilirsiniz. Oto ekspertiz raporunda aracın ilerde çıkarabileceği masraflar da verildiği için aracı alırken tereddüt yaşamanız engellenir. Eğer araç ilerde size problem çıkaracaksa da bu raporda belirtildiği için aracı almaktan vazgeçebilirsiniz.

En iyi oto ekspertiz firması olan OtoExper.net firmamız, siz değerli müşterilerine ihtiyaç duyduğunuz her an, desteklerini sunmaya devam ediyoruz.

Oto ekspertiz raporunu çıkaran kişilere eksper denmektedir. Kelime anlamı olarak bir konu hakkında bilgi sahibi olan uzman kişi anlamına gelen eksperler oto ekspertiz raporunu hazırlarken dürüst ve güvenilir olmalıdır. firmamız bünyesinde çalışan eksperler işini güvenilir ve dürüst bir şekilde yapmaktadırlar. En güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkartan firmamız, müşterilerine daima güvenilir oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Oto ekspertiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız www.otoexper.net internet adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörendehizmet sağlamaktayız.

ADRES : 
AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

 • Telefon +90 (212) 504 70 79

 • Gsm       +90 532 423 90 42

 • Güngören Ekspertiz, Merter Oto ekspertiz, Haznedar oto ekspertiz, Bahçelievler oto ekspertiz, Zeytinburnu oto ekspertiz, davutpaşa oto ekspertiz, 

  İstediğiniz araca kavuşmaz ve aracın sorunlu veya sorunsuz olup olmadığını öğrenmek için OTOEXPER:NET oto ekspertiz her zaman gereklidir.

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

  • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
  • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
  • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
  • Kaporta Kontrolü,
  • Boya Kontrolü,
  • Fren Testi,
  • Süspansiyon Testi,
  • Yanal Kayma Testi,
  • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
  • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
  • İç Ekspertiz kontrolü,
  • Dış ekspertiz kontrolü,
  • Kaporta Değişen Kontrolleri,
  • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
  • DYNO Motor Testi,
  • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
  • Haznedar Oto Ekspertiz

  • Güngören expertiz yapılan testler;
   Oto Ekspertiz Testleri,
   Motor Gücü Ölçüm,
   Kaporta Boya Testi,
   Fren Ölçüm Testi,
   Süspansiyon Amortisör,
   Yanal Kayma Tutuş,
   Arıza Tespit Testi,
   Motor Kulakçıkları,
   Motor Yağ Kaçakları,
   Şanzıman Kulakları,
   Rot-Rotil Kontrolleri,
   Ön Arka Balatalar,
   Ön ve Arka Diskler,
   Debriyaj Boşluğu,
   Lastiklerin Durumu,
   Yağ Hava Polen Filtre,
   Egzoz Duman Kontrolü,
   El Freni Çalışır Testi,
   Debriyaj Hidrolik Testi,
   Kavrama Kontrolü,
   Benzin Depo Kontrolü,
   Klima Gaz Kontrolü,

  TIKLA ARA  ; +90 532 423 90 42

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

 • Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,

  Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,

   Akıncılar Oto ekspertiz,

  Gençosman Oto ekspertiz,

  Güneştepe Oto ekspertiz,

  Güven Mahallesi Oto ekspertiz,

  Haznedar Oto ekspertiz,

  Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,

  Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,

  Güngören Merkez Oto ekspertiz,

  Güngören Sanayi Oto ekspertiz,

  Tozkoparan Oto ekspertiz, Merter oto ekspertiz,

 • Kaporta Boya , Motor Mekanik , Full Ekspertiz, ile 2500 tl arası değişmektedir ekstra conta kaçak testi ,yol testi vs eklenmektedir.  Sadece ekim 2020 Yılında Geçerli, Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz, Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan OTO Ekspertiz, OTO Ekspertiz Güngören, yüzyıl oto ekspertiz