Güngören oto Ekspertiz Merkezi

cropped Airbag kontrolu istanbul

Başlıklar

Güngören oto Ekspertiz Merkezi

Oto ekspertiz satın alınan araçlarda herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için mutlaka yapılması gereken uygulamadır. Güngören ekspertiz merkezi olarak bu şekilde bir durumla karşı karşıya gelmemeniz için sizlere hizmet sunmaktayız. Ekspertiz işlemi hem maddi hem manevi zarardan korunmanızı sağlamaktadır. Güngören ekspertiz merkezi hafta sonu da açık olup aracınızı fren testinden kaporta kontrolüne, elektrik test ve motor aksamları kontrolünden muayene öncesi testlere kadar pek çok işlemden geçirmektedir. Bu işlemlerin tümünde ileri gelen teknolojiden faydalanmaktayız.

Elektrikli araçlarda, hybrid araçlarda ve diğer tüm otomobil çeşitlerinde ekspertiz hizmet paketlerimiz mevcuttur. Hafta sonu açık oto ekspertiz sonrası bilgisayar ortamında oluşturulan rapor sayesinde haklarınızı koruyabilir ve aracınızın ne gibi hasarları olduğunu görebilirsiniz. Otoexper.net olarak yılların getirdiği disiplin ve tecrübe ile işimizi hakkıyla, kurallarına uygun bir biçimde sürdürmekteyiz.

Uzman Kadromuz Sizler İçin İş Başında!

Son yıllarda Türkiye’de elektrikli ve hybrid araçların artışı ile birlikte ikinci el pazarı da aynı düzeyde artış göstermektedir. Peki teknoloji bakımından daha ileri de olan bu elektrikli araçlar için ekspertiz yaptırmak gerekli midir? Her ne kadar teknoloji geliştikçe bu gibi işlemlerin gerektiğini düşünmesek de aksine ekspertiz ihtiyacı daha çok artmaktadır. Yüksek teknoloji ile üretilen elektrikli, hybrid araçlara hayati risk olarak bakıldığında ekspertiz raporu oldukça önem taşımaktadır. Diğer araçlarda olduğu gibi elektrikli araçlarda da uzman ekibimiz tarafından yapılması gereken işlemler için yönlendirilirsiniz. Aracınızın ekspertiz raporunu hafta içi alabileceğiniz gibi hafta sonu da alabilirsiniz. Güngören ekspertiz merkezi olarak firmamız 7/24 hafta içi ve hafta sonu uzman kadrosu ile birlikte sizlerin hizmetinde. Aracınızın kontrolleri sonrasında gönül rahatlığı ile güvenli yolculuğa çıkabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde firmamız yapılacak kontroller için en uygun cihazları tercih etmektedir. Bilgisayarlı cihazlar üzerinden gerçekleştirilecek kontroller sonucunda net bilgi alınmaktadır. Almak istediğiniz araçta daha önce yapılmış olan değişimler ya da tamir işlemleri ayrıntılı şekilde incelenerek bu doğrultuda sizlere bilgi vermekteyiz.

Profesyonel Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti

 

Elektrikli Araç Oto Ekspertiz

Çevre dostu olarak da bilinen elektrikli araçlar geleceğin araçları olma yolunda ilerleyişini sürdürmektedir. Elektrikli araçlar karbondioksit emisyonu üretmedikleri için hava kirliliğinin önüne geçilmesine de katkı sağlamaktadırlar. Elektrikli araçların diğer avantajları ise şunlardır;

  • Elektrikli araçlar tam anlamıyla çevreye duyarlıdır.
  • Sürüş konforu sağlamaktadır.
  • Mazot ve benzine bakılarak yaklaşık %75 oranında yakıt tasarrufu sağlamaktadır.
  • Elektrikli, hybrid araçların bakım masrafları normal araçlara göre oldukça düşüktür.
  • Uzun şarj süresine sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra elektrikli araçlarda da oto ekspertiz işlemi uygulanabilmektedir. Elektrikli araç oto ekspertiz hizmeti firmamızda elektrikli oto uzmanlığı almış olan profesyonel kadromuz tarafından verilmektedir.

Elektrikli araç ekspertizi 3’e ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Kaporta- gövde
  • Motor- mekanik aksam
  • Batarya

Gövde ekspertizi, boya, şase, kaporta vb. gibi aracın kozmetik durumunun incelenmesini kapsamaktadır. Elektrik motor ve batarya ekspertizi ise batarya ömrü, kapasitesi uzman kadromuz tarafından titiz bir şekilde incelenip raporlanmaktadır.

Oto Ekspertiz Raporu Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

İkinci el araçlarda kontrol işlemi sorumluluğu olan ve çokça dikkat gerektiren bir uygulamadır. Pazar günü açık oto ekspertiz firmamız ve ekibimiz bu konuda profesyonel olarak çalışmakta ve günden günde kendini geliştirmektedir. Sizlerin en iyi sonucu almanız için bizler oto ekspertiz işlemini özenle yapmaktayız. Uzman kadromuz ve ekipmanlarımız sayesinde en ufak ayrıntıya kadar aracın kontrollerini yapıp rapor etmekteyiz. Peki ekspertiz raporunun geçerlilik süresi ne kadar? Elektrikli ya da hybrid otomobillerde bu durum değişkenlik gösterir mi? Yapılan ayrıntılı test sonucunda ortaya çıkan rapor güncelliğini korumaktadır. Siz de güvenliğinizi kontrol altına almak için dilediğiniz zaman bizleri veya sayfamızı ziyaret edip hakkımızda daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve oto ekspertiz testinizi yaptırabilirsiniz.

Merter Oto Ekspertiz

Güngören Oto Expertiz doğru ve net bulgular ile müşterilerine sunu yapıyor.
Yılların birikimi ve deneyimi ile teknolojiyi birleştiren Güngören Expertiz ayrıntılı otomobil , araç ekspertizinde kaliteden taviz vermeden uzman uzman ekibiyle rapor
çıkartıyor. Firmanın uzun senelere dayalı olan geçmişi ve kadro müşterileri emniyet sağlıyor.
2.ci el vasıta alırken Güngören Araç ekspertiz yaptırın içiniz rahat gönlünüz ferah olsun. 

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,
Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,
 Akıncılar Oto ekspertiz,
Gençosman Oto ekspertiz,
Güneştepe Oto ekspertiz,
Güven Mahallesi Oto ekspertiz,
Haznedar Oto ekspertiz,
Mareşal Çakmak Oto ekspertiz,
Mehmet Nesih Özmen Oto ekspertiz,
Güngören Merkez Oto ekspertiz,
Güngören Sanayi Oto ekspertiz,
Tozkoparan Oto ekspertiz, Merter oto ekspertiz,

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,