oto ekspertiz bayilik

güngören tarafsız oto ekspertiz merkezi

Başlıklar

Ayrıntılı Oto Ekspertiz Hizmeti

Güngören oto ekspertiz Fiyatları

Güngören bölgesinde oto ekspertiz bayilik hizmeti almak için size en yakın yeri seçebilir, uygun fiyata aracınızın geçmişi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En yakın oto ekspertiz firması getirmiş olduğunuz aracı inceleyerek size ekspertiz raporunu hazırlayacaktır. İkinci el araç satın alırken ekspertiz mutlaka almanız gereken bir hizmettir. Özellikle araç satımında bazı kişilerin araçlarının herhangi bir kazası olmadığını öne sürmektedir. Fakat daha sonra bu araçlar incelendiğinde tam tersi notlar çıkabilmektedir. Özellikle ekspertiz hizmetinde bu sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Sizi kandırmaya çalışan, araca yönelik doğru bilgiler vermeyerek sizden daha yüksek meblağlar talep eden kişilere itibar etmek yerine uygun bir fiyat karşılığında kaliteli bir ekspertiz hizmeti almanız mümkündür. Böylece satın almayı düşündüğünüz aracın geçmişi ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Birçok aracın kaza kaydı olmamasına karşın kaza yaptığı görülmektedir. Kaza geçmişi raporda mutlaka çıkmaktadır. Bununla birlikte aracın kilometresini düşürerek satmaya çalışan kişilerde bulunmaktadır. Bu tür hilelere başvuran çok sayıda kişi vardır. Ekip çalışması dahilinde profesyonel bir ekip, belirli noktaları detaylı bir şekilde inceleyerek aracın kilometre durumu ile ilgili tespitlerde bulunabilir ve size aracın kilometre geçmişi ile ilgili bilgiler sunabilir. Tek yapmanız gereken satın almayı düşündüğünüz araç için küçük miktarda bir ücreti gözden çıkararak kendinizi garantiye almaktır.oto ekspertiz bayilik Fiyatları hizmeti garantili hizmet kapsamında bir hizmettir. Daha sonrasında herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu değildir.

oto ekspertiz bayilik

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Özellikle ikinci el araç satın alırken büyük zararlara uğramamak için aracın komple incelenmesi daha yararlı olabilir. Araç satın alırken yalnızca kaportaya veya motora bakmak yanıltıcı olabilir. Bundan dolayı işinizi garantiye almalı ve ayrıntılı bir hizmet almalısınız. Uzman oto ekspertiz size almanız gereken hizmetler konusunda bilgi verecek ve yönlendirecektir. Test süreci adım adım yapılmaktadır. Araç ilk etapta motor testine alınır ve burada motorun gücü, yıpranma ve aşınma durumu belirlenmektedir. Daha sonra alanında uzman ustalarla birlikte aracın değişen parçaları, boya olup olmadığı, kaportası, herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı ayrıntılı olarak incelenmektedir. Alanında uzman ustalar her teste katılır ve daha sonra ayrıntılı bir rapor hazırlanmaktadır.


oto ekspertiz bayilik Fiyatları
, ikinci el araçlarda gelişmiş bir yöntemdir. Kişiler eskiye göre herhangi bir mağduriyet yaşamadan ikinci el araç alabilirler. Böylece kandırılma durumunuz ortadan kalkar ve bir araca değerinden fazla ücret ödememiş olursunuz. Aynı zamanda aracın düzenli olarak bakımlarının yapılıp yapılmadığı da bu hizmet içerisinde ortaya çıkabilmektedir. Böylece sizde araçtan kaynaklanan sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Uygun Fiyatlı Oto Ekspertiz

oto ekspertiz bayilik

Birçok kişi ekspertiz hizmetinin yüksek maliyetli olduğunu düşünmekte hatta bu yüzden tercih etmemektedir. Fakat ekspertiz hizmeti sanıldığı kadar yüksek maliyeti olan bir hizmet değildir. Kısa bir süre diliminde uygun bir fiyat karşılığında aracın tüm ayrıntıları ortaya çıkarılmaktadır. Birçok işlem bilgisayar ortamında kontrol edilmekte bununla birlikte bazı testlerde yapılmaktadır

.

Aracın boya ve kaporta kontrolü, mekanik alt kontrol, motor ve mekanik kontrol, fren süspansiyon testi, iç aksam elektrik kontrolü, motor performans testi bazı servisler arasında yer almaktadır. Tarafsız profesyonel ekip tarafından yapılacak olan araç kontrolü detaylı olarak yapılır ve rapor sunulur. Oto ekspertiz fiyatları genel olarak şu şekildedir; kaporta paketi 150 TL, motor ve mekanik paketi 200 TLfull paket 300 TL ve premıum paket 350 TL’dir. Bunun dışında da olan paketler bulunmaktadır. Aracın özellikle baktırmak istediğiniz bir yeri varsa paket seçebilir onun dışında full paketleri tercih edebilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

OtOExper.net Profesyonel Ekip

Tüm personelimiz sürekli olarak eğitimden geçmekte ve sertifika almaktadır.

Kaliteli Cihazlar

Tüm cihazlarımız üretimden teslim aşamasına kadar kontrol edilir ve TSE belgelidir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri
 • Kaporta Kontrolü
 • Boya Kontrolü
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Kayma Testi
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri
 • Lastik Kontrolleri
 • İç Ekspertiz kontrolü
 • Dış ekspertiz kontrolü
 • Kaporta Değişen Kontrolleri
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü
 • DYNO Motor Testi, Conta Kaçak Testi