oto ekspertiz formu

güngören expertiz istanbul

Başlıklar

Güngören Oto Ekspertiz Firması

oto ekspertiz formu

Aracınızla alakalı merak ettiğiniz tüm soruları ve testleri oto ekspertiz firmamızdan elde edebilirsiniz.

Tarafsız ve Profesyonel Hizmetler

Oto Eksper’den alacağınız tüm hizmetlerde ekibimizin tarafsız ve kaliteli bir çalışma içerisinde olacaktır.  Araç bünyesindeki tüm bölümlerde net şekilde sorunları ortaya koyarak çözüm yoluna giriyoruz. Kişiden kişiye göre değişmeyen ve belirli standartlara göre oturtulmuş araç kontrol yöntemlerimiz sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Genel bakış açımızdaki profesyonellik nedeniyle çözümler esnasında da bu kurumsallık devam ettirilmektedir.

oto ekspertiz formu

Hidrolik Direksiyon Yağı Kontrol

En önemli motor kontrol bölümlerinden biri hidrolik direksiyon yağı kontrolüdür.  Direksiyon yapısındaki hatalarını hepsinin sorunsuz şekilde giderilmesini sağlamaktayız. Motor kısmındaki diğer tüm ayrıntılarda da sizlere yardımcı oluyoruz.  Yağ seviyesi kontrolleri radyatör klima suyu motor kontrol testlerinde bakılan alanlardır. Soğutma suyunda sızdırmazlık olup olmadığı, klima boruları kaçağına da bakılır.

Dinamometre Testleri

oto ekspertiz formu

Güvenilir en yakın oto ekspertiz arayanlar için garantili hizmet veriyoruz. Dinamometre testleri kapsamında motor tork belirleme, motor beygir belirleme işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca yüksek hızlarda tepkime, motor güç aktarma, turbo basınç ölçümleri ve vites geçiş kontrollerini yapabilirsiniz.

Fren sistemleri aracın en hayati kısımlarından biridir. Fren uyumluluğu kontrol edilirken genel tüm detaylar incelenmektedir. Bağlantı noktaları, fren diski, merkez basınç ayrıntıları, servis freni, el freni bölümleri de güçlü bir ekip çalışması ile kontrol edilir. Firmamızdaki her işlemde yüksek kalitede sonuçlar istemekteyiz.

Test Sürüşü ve Önemi

oto ekspertiz formu

Kilometresi az ikinci el araç alırken veya diğer araçlarda test sürüşü yapılması son derece önemlidir. Çünkü sürüş esnasında hangi alanlarda teknik sorunlar ortaya çıktığına kısmen hakim olunabilir. Sürüş etkinliği kapsamında rölant testi, ani hızlanma testi yapılır. Ayrıca araç içi anormal bir ses olup olmadığı, debriyaj gibi detaylar da önemle incelenir.

İkinci el araçlarda tramer sorgulama önemlidir. Bu detayları da gözden kaçırmamanız önerilir. Çünkü araçla alakalı geçmiş bilgilerin bilinmesi kritik bir konudur

.

Muayene Kontrol için Testler

oto ekspertiz formu

Araçların muayenesi yasal açıdan zorunluluk barındırmaktadır.  Belirli dönemlerde yapılması istenen bu muayene işlemlerinde aracın tüm bölümleri detaylı incelemeye alınır. En uygun oto ekspertiz fiyatları seçimi yaparak firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Muayene işlemlerinde zorunlu ekipmanlar kontrol edilir. Yani aracın genel sistemindeki temel mekanizmalar gibi de düşünülebilir. Fren yapısının detaylı incelemesi, direksiyon ve sistem işleyişi incelemesi gerçekleştirilir. Araç farları ve görüş özellikleri kontrol edilir. Araçta far kırılması gibi durumlar ciddi riskler barındırabilir.

Bir özel ya da ticari aracı oluşturan çok sayıda küçük parça vardır.  Lastik, lambalar, yansıtıcılar, aydınlatma sistem özellikleri kontrolü, elektrik teçhizatı incelemesi yine muayenede yapılır.

Yolcu Taşıyan Araçlar İçin Ek Kontroller

Yapılan muayene kontrollerinde içerisinde yolcu taşıyan araçlara ekstra incelemeler yapılmaktadır. Bu durum araç yapısındaki teknik gerekliliklerle yakından ilgilidir. Birçok yolcu taşıyan firmaysanız ve araç sayınız çok fazlaysa, filo ekspertiz işlemlerimizden da faydalanabilirsiniz. Dış ekspertiz, motor ekspertiz, kaporta, boya kısımları ve mekanik bölüm kontrollerini tümüyle yüksek verimlilikle sağlamaktayız.

İstanbul Oto Ekspertiz

oto ekspertiz formu

Oto ekspertiz firmamızda İstanbul da dahil olmak üzere geniş kapsamda hizmet verilmektedir. Odak noktamızdaki ikinci el araç alırken yapılması gereken kontroller için güvenli bir başvuru ve sonuç alabilirsiniz. İkinci el araç almak kritik bir konudur, ancak bu önemli konuda her detayın titiz bir şekilde incelenmesi daha kritiktir. Yani verdiğimiz hizmetlerde en iyi sonuçları alacağınızı garanti ediyoruz. Almak istediğiniz hizmetlerle alakalı detayları telefonla ve sitemizdeki randevu al bölümünde bulabilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

OtOExper.net Profesyonel Ekip

Tüm personelimiz sürekli olarak eğitimden geçmekte ve sertifika almaktadır.

Kaliteli Cihazlar

Tüm cihazlarımız üretimden teslim aşamasına kadar kontrol edilir ve TSE belgelidir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri
 • Kaporta Kontrolü
 • Boya Kontrolü
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Kayma Testi
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri
 • Lastik Kontrolleri
 • İç Ekspertiz kontrolü
 • Dış ekspertiz kontrolü
 • Kaporta Değişen Kontrolleri
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü
 • DYNO Motor Testi, Conta Kaçak Testi