oto ekspertiz raporu

davutpaşa oto ekspertiz güngören

Başlıklar

Akıncılar Oto Ekspertiz

oto ekspertiz raporu

Özel ve ticari araçların ekspertiz ihtiyaçlarını Oto Eksper ile sağlayabilirsiniz. Ekibimiz, tarafsızlık ve profesyonellik açısından üst düzey bir çalışma yürütmektedir.

İkinci El Araç Alırken Öneriler Veriyoruz

Sunduğumuz tüm hizmetlerde ikinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken ayrıntıları size söylüyoruz. Birçok kişi sıfıra yakın durumdaki ikinci el araçları daha uygun fiyatlarla temin etmek ister. Bu nedenle araç durumu hakkında teknik bir bakış açısına ihtiyaç duymaktadır. Aracın durumuyla alakalı bilgi alabileceğiniz firmamız, ekip çalışması bakımından güvenebileceğiniz bir tecrübeye sahiptir. Ülke genelinde kurulduğumuz günden bu yana sayısız derecede araç kontrolünü yaptık. Müşterilerimizle olan etkileşimlerimiz de bu manada olumlu sonuçlar aldık ve almaya da devam ediyoruz.

Paketiniz Seçin Uygulamaya Başlayalım

oto ekspertiz raporu

Oto Eksper’ de birçok oto ekspertiz paketini bulabilirsiniz. Bu paketlerin çeşitlenmesinin amacı, verilen hizmetlerdeki farklılıklardır. Uygulanan işlemlerin ne tür araca ve hangi işlemlerle birlikte yapıldığı değişmektedir. Paketlerimiz fiyat açısından da uygundur. Bütçenizi zorlamayan ve titiz çalışmalarla beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.  Verilen hizmetlerin kusursuz olmasını garanti ediyoruz. Verilecek paket hizmetleri hakkında bilgi almak istediğinizde de başvuru yapabilir, detay öğrenebilirsiniz.

Ticari Araç Ekspertiz

Ticari araçların ekspertiz hizmetlerimizden yararlanması için kapsamlı bir inceleme yapıyoruz. Motor mekanik kontrolleri, minibüs ve kamyonet kontrollerinde gerçekleştirmekteyiz. Motor mekanik kontrollerde temel amaç araçtaki en önemli bölümleri tüm ayrıntısıyla ele almaktır. Motor aracın en önemli bölümüdür ve bu alandaki bir sorun diğer kısımları da etkileyebilir. Bu nedenle en ince ayrıntısına kadar kapsamlı bir kontrol yapılmaktadır. Çalışmasında pürüz olan durumlarda da gerekli düzenlemeleri yaparak aracınızı memnun kalacağınız hale getirmekteyiz.

Mekanik Alt Kontroller ve İç Aksam

oto ekspertiz raporu

Full hizmet paketi en yakın oto ekspertiz kapsamında alacağınız bir diğer uygulama mekanik alt kontrollerdir. Aracın alt mekanizmasındaki incelemeler yapılır ve pürüzlü kısımların onarımı sağlanır. Ayrıca iç aksam elektronik donanım kontrollerini de yapıyoruz. İç aksam elektronik donanımda far sis kontrolleri, radyo teyp kontrolleri, sanroof gibi alanlara bakılmaktadır. Kaliteli, garantili hizmet sunan ekibimiz aracınızın bu kısımlarını temiz şekilde teslim eder.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Kaporta Boya Şase Kontrolleri Nedir?

Verdiğimiz kaporta boya kontrolü kapsamında değişen parça kontrol, boya şase kontrolleri incelenmektedir. Lokal boya kontrolleri değişen parçalar varsa bunun kontrolü, şasi kontrolü, havuz sayacı, podya sacı kontrolleri de bu hizmet kapsamında gerçekleştirilir. Tampon ve travers kontrolleri, direk ve marşpiyer kontrolleri kapı, çamurluk, tavan ve bagaj kontrolleri hizmetlerimizden bu paket kapsamında faydalanabilirsiniz.

Fren Süspansiyon Kontrolleri

oto ekspertiz raporu

Bir aracın en temel yapılarından biri fren sistemidir ve hayati öneme sahiptir. Fren süspansiyon kontrol hizmetini alabilir, diagnostik beyin testleri yaptırabilirsiniz. Motorunuzdaki dyno motor performans testi de önemli detaylardan biridir.

Oto Ekspertiz’deki Testler Neden Önemli?

Yaptırmak durumunda olduğunuz testler, araçtaki bölümlerin sağlıklı bir şekilde çalışır durumda olup olmadığını kontrol eder. Bu bölümlerden bazıları çok önemli görünmemekle beraber bazılarında fren gibi bölümlerde en ufak bir hata kabul etmeyebilir. Ayrıca yasal zorunluluklar bakımından da testleri yaptırmanızın zorunlu olduğu durumlar vardır.

davutpaşa oto ekspertiz

oto ekspertiz raporu

Araç oto ekspertiz raporu firmamızda paket türüne göre değişebilmektedir. Paketlerden bazılarında benzer hizmetler olmakla birlikte kategori nedeniyle farklılıklar olabilir. Özel araçlarla ticari araçların fiyatlandırmasında farklılıklar bulunabilmektedir. Yapılan işlemin niteliği, kapsamı, maliyeti, ekspertiz firmamızın fiyatlar belirlemesinde önem taşımaktadır. Premium paket seçimi için düşünülürse, diğerlerine göre en kapsamlı olan uygulamaları barındırdığını görebilirsiniz. İhtiyacınız olan ve gerekli paket seçenekleri hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

OtOExper.net Profesyonel Ekip

Tüm personelimiz sürekli olarak eğitimden geçmekte ve sertifika almaktadır.

Kaliteli Cihazlar

Tüm cihazlarımız üretimden teslim aşamasına kadar kontrol edilir ve TSE belgelidir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri
 • Kaporta Kontrolü
 • Boya Kontrolü
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Kayma Testi
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri
 • Lastik Kontrolleri
 • İç Ekspertiz kontrolü
 • Dış ekspertiz kontrolü
 • Kaporta Değişen Kontrolleri
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü
 • DYNO Motor Testi, Conta Kaçak Testi
 • Güngören oto ekspertiz, Güngören fren testi, oto ekspertiz güngören, güngören dyno testi,