Taslak 5 – İkinci El Araç İstiyorum Güvenemiyorum Diyenler

en yakin oto ekspertiz gungoren

İkinci El Araç İstiyorum Güvenemiyorum Diyenler

İkinci el araç almak istiyorum ama aracı satan kişiye güvenemiyorum diyenler mobil oto ekspertiz yaptırarak aracın güncel durumunu öğreniyor.

Başlıklar

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Araç alıp satarken gereken güveni sağlayabilmek için mobil oto ekspertiz uygulaması yaptırabilirsiniz. Profesyonel uzmanlar aracıyla detaylı bir muayenesi yapılan aracın motor kısmı, dış görünümü, elektronik kısımları gibi birçok alanında detaylıca muayene yapılmaktadır.

 

Muayene sonucu size detaylı bir tetkik içeren rapor sunan uzmanlarımız, kısa sürede raporunuzu kargoyla gönderecektir. Aynı şehirde olunması durumunda da ikinci el araca birlikte gidilerek rapor size kısa sürede sunulur. İsterseniz aracınızı alırsınız, isterseniz daha yürür bir aracı satın almayı tercih edebilirsiniz.

Ekspertiz söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken hususlara özen gösterildiğinde sorunsuz bir biçimde ikinci el alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Oto Ekspertiz Neden Önemli?

Güvenilirliğin yanında alacağınız aracın sorunlarını ve üstün yanlarını öğrenmenizi sağlayan ekspertiz muhakkak özen gösterilmesi gereken bir iştir. Ustaların bazen uzun sürebilen detaylı muayeneleri güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Özel olarak tercih edilen birçok araç, çoğu ağır hasar kaydı olduğu için ucuza satılır. Bu tür oyunlara gelmemek için mutlaka bir uzmandan destek alabilirsiniz.

 

Ekibimiz sizin için en iyi çözümleri sunmak açısından ekspertiz hizmetini güvenle vermektedir. İhtiyacınız olan tüm araç modellerinde uzman personellerimizden destek almak için hemen bizimle iletişime geçin, mobil ekspertiz yaptırın.

En İyi Oto Ekspertiz Firması

En iyi oto ekspertiz firması olan OtoExper.com.tr firmamız, siz değerli müşterilerine ihtiyaç duyduğunuz her an, desteklerini sunmaya devam ediyoruz.

Kaliteli Oto Ekspertiz Firması

*Pazar Günleri Açık oto ekspertiz

Güngören 2.el Oto ekspertiz Merkezi

Testleri Nedir?

Araçlarınızın her türlü teknik detaylarının ve herhangi bir arıza durumunun olup olmadığını, oto ekspertiz hizmeti veren firmamız ortaya çıkarıyor, sizi olası bir mağduriyetten kurtarıyor.

İkinci el araç kullanımının arttığı son zamanlarda, hasarsız bir araca sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Aracınızı satın almadan önce, satıcının size vaat ettiği her türlü bilgiyi eğer kayıtsız şartsız kabul eder, bir oto ekspertiz firmasına kontrol ettirmezseniz, büyük bir mağduriyete uğramanız kaçınılmaz olabilir. Bu tarz tatsız durumlarla karşı karşıya kalmamanız için firmamız, elindeki tüm olanaklarını en iyi şekilde sizler için kullanarak, aracın her türlü sıkıntısını bir rapor halinde sizlere sunmaktadır.

En iyi oto ekspertiz firması olan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı teknik cihazları, ekipmanları ve uzman kadrosu ile, aracınızın olası hasar kayıtlarını ortaya çıkarmaktadır. Daha önce aracın yaşamış olduğu bir kazadan doğan hasarları, mekanik aksamlarında meydana gelen arızalar ve diğer en ufak sorunlarına kadar tepeden tırnağa kontrol ederek, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Amacımız sizlerin olası bir mağduriyet durumunuzu önlemek ve bunun en kısa zamanda çözümünü sağlamaktır.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Oto ekspertiz yapılacak olan aracınızın öncelikle mutlaka temizlenmiş olması gerekmektedir. Temiz olan aracınızı gelişen teknoloji ile sağlanan cihazlarımıza yerleştirerek, olası bir hasarı veya arızayı tespit etmeye yönelik işlemlere sokmaktayız. Aracın süspansiyonlarını, fren sıkma değerlerini, dengesini ve her türlü koordinasyonunu test ederek, resmi bir rapor ile sizlere sunuyoruz. Ayrıca araçta herhangi bir çatlak, eziklik veya alınan bir darbe olup olmadığını tespit ederek, önceden bilgilendirilmenizi sağlıyoruz. Aracın motorunun kondisyon testini en güvenilir şekilde yapmaktayız.

En Uygun Oto Ekspertiz Fiyatları

Firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti sunduğu kadar, en uygun ödeme seçeneklerine sahip olanakları da yine siz değerli müşterilerine vaat etmektedir. Eğer isterseniz ayrıntılı bilgi için www.otoexper.net adresimizden de bilgi sahibi olabilirsiniz. Piyasada bulunan en uygun oto ekspertiz firması olarak, bugün ve gelecekte, sizlerin desteği ile, her daim yanınızda olmaya devam edeceğiz. Pazar günü açık ekspertiz

Oto Ekspertiz Kontrolleri,

Güngören Oto Expertiz

İkinci El Araç İstiyorum Güvenemiyorum Diyenler

İkinci el araç almak istiyorum ama aracı satan kişiye güvenemiyorum diyenler mobil oto ekspertiz yaptırarak aracın güncel durumunu öğreniyor.

 

 • Araçta hasar kaydı var mı?
 • Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

  Güngören ekspertiz fiyatları çok uygun fiyatlarla, garantili ekspertiz imkanlarını sizlere sunuyor.

  Bakırköy oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için ARAYINIZ.

  www.otoexper.net

  Güngören Oto expertiz Fiyatları

  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz

  Güngören expertiz yapılan testler;
  Oto Ekspertiz Testleri,
  Motor Gücü Ölçüm,
  Kaporta Boya Testi,
  Fren Ölçüm Testi,
  Süspansiyon Amortisör,
  Yanal Kayma Tutuş,
  Arıza Tespit Testi,
  Motor Kulakçıkları,
  Motor Yağ Kaçakları,
  Şanzıman Kulakları kontrol,
  Rot-Rotil Kontrolleri,
  Ön Arka Balatalar,
  Ön ve Arka Diskler,
  Debriyaj Boşluğu,
  Lastiklerin Durumu,
  Yağ Hava Polen Filtre,
  Egzoz Duman Kontrolü,
  El Freni Çalışır Testi,
  Debriyaj Hidrolik Testi,
  Kavrama Kontrolü,
  Benzin Depo Kontrolü,
  Klima Gaz Kontrolü,

  İstanbul Zeytinburnu ekspertiz Hizmeti

  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz,

  Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörendehizmet sağlamaktayız.

  ADRES : 
  AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  *Pazar Günü Açık Oto ekspertizMerter oto ekspertiz,güngörende expertiz

 • Güngören ekspertiz

  • Kaporta Boya 200TL, Motor Mekanik 200TL, Full Ekspertiz 300 TL, ile 500 tl arası değişmektedir ekstra conta kaçak testi ,yol testi vs eklenmektedir.  Sadece Her ay Başı Geçerli, Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz, Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan OTO Ekspertiz, OTO Ekspertiz Güngören, yüzyıl oto ekspertiz,
  • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır

   • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
   • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
   • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
   • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
   • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
   • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
   • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
   • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
   • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
   • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
   • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü(Şubede olmasanız bile işyerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
   • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
   • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
   • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
   • Web Ara yüzleri
   • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

    

   Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

  • İSTANBUL Güngören EKSPERTİZ HİZMETİ

   TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42