Taslak 6 Araç Süspansiyon Testi

gungorende oto ekspertiz merkezi

Araç Süspansiyon Testi

Süspansiyon; sarsıntıyı hafifletmek için araç ile zemin arasındaki yastıklama görevini yapan ve elastik elamanlardan oluşan mekanik bir düzendir. Süspansiyon düzeninde yay, amortisör ve lastik takozlarından faydalanılır. Otomobilin lastikleri bile süspansiyon düzenin bir parçasını oluşturmaktadır. Bu yüzden de Güngören Oto süspansiyon testi oldukça önemlidir.

Süspansiyon Testi Neden Gereklidir?

Başlıklar

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Süspansiyon testleri sayesinde aracın en ufak sarsıntısı bile giderileceği için keyifli ve güvenli bir araç sürüş özelliği ortaya çıkmaktadır. Yapılacak olan süspansiyon kontrolleri için kullanılacak araçların kaliteli olması şarttır. Süspansiyon test cihazları düzenli olarak kalibrasyon testlerinden geçmeli ve bakımları da yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Süspansiyon testleri sırasında bakılacak olan noktalar ise şunlar olmaktadır.

 • Tekerleklerin minimum çekiş kuvvetleri ve Minimum tutuş kuvvetleri
 • Araçların ağırlıklarının ölçümü
 • Vibrasyon prensibi ile kuvvetin ölçülmesi işlemi
 • Her tekerleğin ağırlık oranları

Süspansiyon Testi İle Ne Amaçlanır?

Süspansiyonların tam verimli şekilde çalışması için iş birliğine girmesi gereken zorunlu 5 farklı parça bulunmaktadır. Bu parçalar ise yaylar, amortisör, askı sistemleri, denge çubukları ve rotiller olmaktadır. Bu parçaların kontrolü ve süspansiyon bakım ve kontrolleri sayesinde araçlar daha uzun ömürlü olurken aynı zamanda güven teşkil eden sürüşler de sağlayacaktır.

Bağcılar Oto Ekspertiz

1999 senesinden beri ikinci el araçlarda bulunan hasarları tespit ediyoruz ve sizlere bu konu hakkında bilgiler veriyoruz.

Bağcılar oto ekspertiz; sizlere en iyi hizmeti kısa zaman içerisinde sunar.  Teknik bilgi ile araçlarda bulunan hasarlar kısa zaman içerisinde tespit edilebilir. Fakat günümüzde birçok cihaz vardır ve bu cihazlara konularak, araçlarda bulunan hasarlar kısa zaman içerisinde tespit edilir. Genelde ikinci el araçlarda bulunan hasar tespit edilir. Bu işlem yarım saat kadar sürer. Hem cihazlar hem de teknik bilgisi olan kişiler tarafından gerçekleştirilir.  Oto ekspertiz ile; araçlarda daha önce meydana gelmiş kazalar var ise çıkar. Aynı zamanda araçta meydana gelen değişen parça kısa zaman içerisinde saptanır. Araç ekspertize getirildiğinde kısa süre içerisinde araçta bulunan hasarlar çıkar ve yetkili kişiler tarafından rapor halinde müşteriye sunar. Son teknolojik cihazlar araçta bulunan bütün sorunları kısa zaman içerisinde gösterir. Motorun durumu, değişen parça olup olmadığı ve araçtaki boya durumu kısa zaman içerisinde bulunur ve yetkililer tarafından rapor edilerek müşterilere verilir. İkinci el araç almadan, aracı ekspertize götürerek aracın durumuna baktırabilirsiniz.

*Pazar Günleri Açık oto ekspertiz

Güngören 2.el Oto ekspertiz Merkezi

Ekspertiz Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekspertiz yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. bir çok oto ekspertiz bulunur. Fakat önemli olan kaliteli ve profesyonel yetkilileri olan oto ekspertiz bulmaktır. Aksi halde sizin mağdur olmanıza neden olabilirler ve böylelikle sizde zor durumda kalmış olursunuz. Bunun için aracınızı ekspertize götürmeden evvel, firma ila alakalı ayrıntılara dikkat etmelisiniz.  Bunun için inceleme yapmanız tavsiye edilir. Ekspertizin adını Google de araştırabilir ve yapılan yorumlara dikkat edebilirsiniz. Yorumlar olumlu ise ekspertize güvenebilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi ekspertiz hizmetini verir. Piyasa ile kıyaslandığında aynı zamanda uygun fiyat sunuyoruz ve sizleri asla mağdur etmiyoruz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Sizleri memnun etmek için ekip olarak çalışma sağlarız. Aracınızı oto ekspertize sokarız ve daha sonra firmamızda bulunan yetkili kişiler aracınızı kontrol eder. Bunun ardından sizlere rapor veririz. Bizlere hafta içi ve hafta sonu ulaşım sağlayabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Güngören Oto Expertiz

İkinci El Araç İstiyorum Güvenemiyorum Diyenler

İkinci el araç almak istiyorum ama aracı satan kişiye güvenemiyorum diyenler mobil oto ekspertiz yaptırarak aracın güncel durumunu öğreniyor.

 

 • Araçta hasar kaydı var mı?
 • Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

  Güngören ekspertiz fiyatları çok uygun fiyatlarla, garantili ekspertiz imkanlarını sizlere sunuyor.

  Bakırköy oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için ARAYINIZ.

  www.otoexper.net

  Güngören Oto expertiz Fiyatları

  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz

  Güngören expertiz yapılan testler;
  Oto Ekspertiz Testleri,
  Motor Gücü Ölçüm,
  Kaporta Boya Testi,
  Fren Ölçüm Testi,
  Süspansiyon Amortisör,
  Yanal Kayma Tutuş,
  Arıza Tespit Testi,
  Motor Kulakçıkları,
  Motor Yağ Kaçakları,
  Şanzıman Kulakları kontrol,
  Rot-Rotil Kontrolleri,
  Ön Arka Balatalar,
  Ön ve Arka Diskler,
  Debriyaj Boşluğu,
  Lastiklerin Durumu,
  Yağ Hava Polen Filtre,
  Egzoz Duman Kontrolü,
  El Freni Çalışır Testi,
  Debriyaj Hidrolik Testi,
  Kavrama Kontrolü,
  Benzin Depo Kontrolü,
  Klima Gaz Kontrolü,

  İstanbul Zeytinburnu ekspertiz Hizmeti

  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz,

  Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörendehizmet sağlamaktayız.

  ADRES : 
  AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  *Pazar Günü Açık Oto ekspertizMerter oto ekspertiz,güngörende expertiz

 • Güngören ekspertiz

  • Kaporta Boya 200TL, Motor Mekanik 200TL, Full Ekspertiz 300 TL, ile 500 tl arası değişmektedir ekstra conta kaçak testi ,yol testi vs eklenmektedir.  Sadece Her ay Başı Geçerli, Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz, Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan oto ekspertiz, OTO Ekspertiz Güngören, Yüzyıl oto ekspertiz,
  • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır

   • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
   • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
   • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
   • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
   • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
   • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
   • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
   • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
   • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
   • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
   • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü (Şubede olmasanız bile iş yerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
   • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
   • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
   • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
   • Web Ara yüzleri
   • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

    

   Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

  • İSTANBUL Güngören Ekspertiz HİZMETİ

   TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42