Taslak 7 Zeytinburnu Araç Ekspertiz Fiyatları  

zeytinburnu oto expertiz fiyatlari

Zeytinburnu Araç Ekspertiz Fiyatları  

 

Zeytinburnu araç ekspertiz fiyatları konusunda en uygun hizmeti veren firmamız ile sizler de almak istediğiniz araçları kontrol ettirebilirsiniz.

Zeytinburnu araç ekspertiz fiyatları oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Firmamız bu konuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ekspertiz konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız alanında ilk akla gelen isimlerden biri durumundadır. Özellikle ikinci el araç kontrolü konusunda müşterilerimize gerekli tüm hizmetleri vermekteyiz.

İkinci el araç almak oldukça dikkat gerektiren konulardan biridir. Çünkü yapılacak bir hatalı işlem ileride sıkıntıların oluşmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle profesyonel yardım almak oldukça önemlidir. Firmamız bu konuda sizlere gerekli hizmeti ve daha fazlasını vermektedir.

Araç Süspansiyon Testi

Güngören Profesyonel Ekspertiz Raporu

Ekspertiz raporu sadece kaporta ile ilgili değil, aynı zamanda aracın motoru hakkında da bilgi vermelidir. Çünkü aracın motoru en önemli parçasıdır. Burada yapılması gereken tüm işlemlerin yapıldığından emin olmak gerekmektedir.

Firmamız ile bu konuda da gerekli hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken almak istediğiniz araç ile firmamızı ziyaret etmek. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman personellerimiz tarafından yerine getirilecektir. Profesyonel ekspertiz raporu konusunda olması gereken tüm işlemler firmamız tarafından yapılan kontroller sonrasında sizlere verilecektir.

Personellerimi alanında tecrübeli ve profesyonel konumdadır. Her konuda kendini geliştiren personellerimiz, değişen koşullara göre hizmet içi eğitim ile kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Başlıklar

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Alanında Öncü Firma

Firmamız alanında öncü firma konumundadır. http://www.otoexper.net web sitemizi ziyaret ederek verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle fiyat konusu en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Bu noktada firmamız sizlerin kaliteli hizmeti uygun fiyata alması için gereken her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Ekspertiz fiyatları oldukça merak edilen konulardan biridir. Bu noktada firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yapılması gereken tüm işlemleri yapan firmamız ile gönül rahatlığı içinde araçlarınızı getirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece almak istediğiniz araç ile birlikte firmamızı ziyaret etmeniz. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından yerine getirilecektir. Her türlü konu için alanında öncü olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

*Pazar Günleri Açık oto ekspertiz, Cumartesi açık oto ekspertiz

Güngören 2.el Oto ekspertiz Merkezi

Bakırköy Oto Ekspertiz

 

İkinci el araç alıp almama konusunda tereddüt yaşayanlar için verdiğimiz oto ekspertiz ile almak istediğiniz araçla ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Ekspertiz, ikinci el araç alınırken aracın geçirdiği kazaları, aracın değişen parçalarını, aracın fren sistemini, aracın fren sistemi durumunu, aracın motor durumunu kısacası araçla ilgili bilinmesi gereken tüm bilgilerin raporlanması hizmetidir. Oto ekspertiz hizmeti sayesinde aracı alıp almama konusunda tereddüt yaşamazsınız.

İkinci el araç alırken oto ekspertiz raporu çıkartmanız son derece önemlidir. oto ekspertiz raporu çıkartmamanız halinde ilerleyen zamanlarda ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Oto ekspertiz aracın tüm sorunlarının ya da tüm iyi özelliklerinin raporlanması işlemidir. Güngören Oto ekspertiz raporunda aracın ilerleyen zamanlarda masraf çıkarıp çıkarmayacağını, masraf çıkarırsa ne kadar çıkaracağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu yüzden de oto ekspertiz raporu çıkarmanız son derece önemlidir.

İşinde profesyonelleşmiş eksperlerin, teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelediği araçların raporunu çıkaran Bakırköy Ekspertiz ile araçların en güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkartabilirsiniz. Firmamız müşterilerine daima en güvenilir ve en doğru oto ekspertiz raporu hizmeti vermektedir. Firmamız sayesinde almak istediğiniz ikinci el araçla ilgili tüm bilgileri öğrenebilir ve aracı alıp almama konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İkinci El Araç Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güngören Oto Expertiz

İkinci El Araç İstiyorum Güvenemiyorum Diyenler

İkinci el araç almak istiyorum ama aracı satan kişiye güvenemiyorum diyenler mobil oto ekspertiz yaptırarak aracın güncel durumunu öğreniyor.

 

Araç fiyatlarının son dönemde artması ile beraber ikinci el araçlara olan ilgi daha çok artmıştır. Fakat ikinci el araç alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. İkinci el araç alırken kimden aldığınızı bilmeniz son derece önemlidir. Çünkü araçla ilgili önemli hususları aracı kimden aldığınızı bilmeden öğrenemezsiniz. Aracınızı kimden aldığınızı bilmeniz durumunda aracın kaç yıldır aynı kişide olduğunu, aracın kasko ve ruhsat durumunu öğrenebilirsiniz.

Oto ekspertiz raporu almadan ikinci el araç almamanız her zaman daha iyidir. Oto ekspertiz, aracın geçmişte geçirdiği kazadan, ilerleyen zamanlarda çıkaracağı tüm masraflara kadar her şeyin incelenmiş olduğu raporlardır. Oto ekspertiz raporu sayesinde aracı alıp almama konusunda karar verebilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetlerden biri olan Güngören oto ekspertiz raporu ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.otoexper.net internet adresi üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

 • Bakırköy oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için ARAYINIZ.

  www.otoexper.net

  Güngören Oto expertiz Fiyatları

  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz

  Güngören expertiz yapılan testler;
  Oto Ekspertiz Testleri,
  Motor Gücü Ölçüm,
  Kaporta Boya Testi,
  Fren Ölçüm Testi,
  Süspansiyon Amortisör,
  Yanal Kayma Tutuş,
  Arıza Tespit Testi,
  Motor Kulakçıkları,
  Motor Yağ Kaçakları,
  Şanzıman Kulakları kontrol,
  Rot-Rotil Kontrolleri,
  Ön Arka Balatalar,
  Ön ve Arka Diskler,
  Debriyaj Boşluğu,
  Lastiklerin Durumu,
  Yağ Hava Polen Filtre,
  Egzoz Duman Kontrolü,
  El Freni Çalışır Testi,
  Debriyaj Hidrolik Testi,
  Kavrama Kontrolü,
  Benzin Depo Kontrolü,
  Klima Gaz Kontrolü,

  İstanbul Zeytinburnu ekspertiz Hizmeti

  Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz,

  Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörende hizmet sağlamaktayız.

  ADRES : 
  AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  *Pazar Günü Açık Oto ekspertizMerter oto ekspertiz,güngörende expertiz

 • Güngören ekspertiz

  • Kaporta Boya 200TL, Motor Mekanik 200TL, Full Ekspertiz 300 TL, ile 500 tl arası değişmektedir ekstra conta kaçak testi ,yol testi vs eklenmektedir.  Sadece Her ay Başı Geçerli, Güngören OTO Ekspertiz, Şirinevler OTO Ekspertiz, Yenibosna OTO Ekspertiz, Merter OTO Ekspertiz, Üçyüzlü OTO Ekspertiz, Kocasinan oto ekspertiz, OTO Ekspertiz GüngörenYüzyıl oto ekspertiz,
  • Ürünlerimiz Tse HYb Tamamen Yasaya Uygun Profesyonel Cihazlardır

   • Dinamometre Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Süspansiyon Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Fren Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yanal Kayma Test, Raporlama, Tse Kalibrasyon Paneli
   • Yerel Arşiv (Raporlarınız Bilgisayarınızda Saklanır)
   • Detaylı Kaporta, Boya ve Araç İç, Dış, Motor vb. bölümler için (Yasada Belirtilmiş olan) Kontrol ve İşaretleme Formları
   • Otomatik Test Modu (Tek Tıkla Tüm Testleri yapın)
   • Oto Güncelleme Sistemi (Gelişen ve Değişen Sektöre Tam Uyum, Yazılımlarınız hep son sürümde)
   • Raporların 5 Yıl (Kanuni Süre Boyunca) Saklanması
   • Oto Ekspertiz Yönetim Sistemi (Araç kabulden girişinizi yapın, verilerinize tüm şube bilgisayarlarından erişin, İş analizi)
   • Özelleştirilmiş Test Ara 3yüzleri ve Kurumsal rapor çıktısı verebilme
   • Aylık Yerel Bilgisayar Yedekleme Desteği
   • Sınırsız Güncelleme ve Kurulum
   • Sistem Ayarlarına Uzaktan Erişim
   • Uzaktan Cihaz ve Sistem Kontrolü (Şubede olmasanız bile iş yerindeki tüm iş ve maddi hareketleri tek tıkla anlık takip edin)
   • Mobil uygulama ile cihaz kontrolü ve test yönetimi
   • Raporlara kare kod ve uygulama ile orjinal ürün kontrolü
   • Sınırsız Fotoğraflama ve Bulut Yedekleme
   • Web Ara yüzleri
   • Kısacası ihtiyacınız olabilecek her şey tek sistemde.

   Araçlarda elektronik arıza tespiti için aracın tamamı incelenir. Bu incelemeler için de araç beyni bilgisayarlı sistemlere sokulur ve son derece de isabetli çalışmalar yürütülür.

  • İSTANBUL Güngören Ekspertiz HİZMETİ

   TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42