Bakırköy Oto ekspertiz

bakirkoyde oto ekspertiz

Başlıklar

Bakırköy Oto ekspertiz

Oto Ekspertiz Bakırköy

İkinci el araçların tüm problemlerinin öğrenilmesi hizmeti olan oto ekspertiz raporu hazırlayan firmamız ile almak istediğiniz ikinci el araçların tüm sorunlarını öğrenebilirsiniz.

Bakırköy Oto ekspertiz, ikinci el araçların geçirdiği kazaları, aracın değişen parçaları, aracın fren sistemi gibi araçla ilgili bilinmesi gereken önemli özelliklerinin teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelenip araç hakkında tüm bilgilerin verildiği rapordur. Oto ekspertiz sayesinde ikinci el araç alırken tereddüt etmezsiniz. İkinci el araç ile ilgili tüm bilgilerin verildiği bu raporda aracın ilerleyen zamanlarda çıkarabileceği tüm sorunları ve masrafları da ögrenebilirsiniz.Bakırköy En iyi oto ekspertiz firması olan OtoExper.net firmamız, siz değerli müşterilerine ihtiyaç duyduğunuz her an, desteklerini sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel oto ekspertiz.

İşinde profesyonelleşmiş eksperlerin, teknik cihaz ve Oto ekspertiz Bakırköy yaptırmadan ikinci el araç almak sizi ilerleyen zamanlarda pişman edebilir. Çünkü aracın geçirdiği kazaları, aracın değişen parçalarını, aracın fren sisteminin durumunu gibi bir çok önemli hususun bilinmemesi durumunda araç ilerleyen zamanlarda ciddi masraflar çıkartabilmektedir.

Bakırköy oto ekspertiz hizmeti veren firmamız, almak istediğiniz ya da alıp almama konusunda tereddüt ettiğiniz ikinci el araç hakkında bilmeniz gereken her türlü bilgileri işinde uzmanlaşmış eksperler ile birlikte raporlayıp sizin bilmeniz gereken tüm detaylı bilgiyi size raporlayıp vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan eksperler gerekli tüm teknik cihaz ve ekipmanlar ile aracı inceler ve araçla ilgili tüm gerekli bilgiyi rapor eder. Eksperler aynı zamanda aracın ilerleyen zamanlarda çıkarabileceği tüm masrafları da raporda sunmaktadır. Böylelikle aracı alıp almama konusunda tereddüt etmemiş olursunuz.

Bakırköy Oto Ekspertiz Fiyatları Nedir?

Oto ekspertiz, ikinci el araçların incelenip geçmişte geçirdiği kazalardan, ilerleyen zamanlarda çıkarabileceği tüm masraflara kadar her şeyin bildirildiği rapordur. Oto ekspertiz raporu almadan ikinci el araç alınmamalıdır. Çünkü ikinci el aracın güvenirliği konusunda en net bilgiyi veren raporlar oto ekspertiz raporudur.

Firmamız ikinci el araç alı almama konusunda tereddüt yaşayan kişilerin karar verebilmeleri için oto ekspertiz raporu çıkaran bir firmadır. Firmamızda çalışan, işinde profesyonel olan eksperler araçla ilgili en güvenilir oto ekspertiz raporu vermektedir. Firmamızın sunduğu hizmet olan Bakırköy oto ekspertiz fiyatları da oldukça uygundur. En güvenilir raporu hazırlayan firmamız, müşterilerine en uygun oto ekspertiz fiyatı da sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için www.otoexper.net internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Araç Süspansiyon Testi

Süspansiyon sisteminde tekerlekler, çukur ve tümseğin seviyesine göre aşağı yukarı hareket eder ve arabaları her zaman için düz bir sistemde tutarak her engebede aracın titremesini engeller. Araçlarda sarsıntıdan veya yerden gelecek olan darbelerde özellikle aracı koruma altına alır ve tüm hasarların önüne geçer.

Araç Süspansiyon Sistemi nedir?

Araçların korunması ve son derece de başarılı bir sürüş keyfi yaşanması için süspansiyon sisteminin her zaman için çalışır vaziyette olması ve işlevini de son derece iyi bir şekilde yerine getirmesi gerekmektedir. Bu işlevsellikte Oto süspansiyon testi ile olmaktadır.

Süspansiyon sisteminin testleri hem profesyoneller tarafından yapılmakta hem de son sistem teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Bu test cihazları sayesinde süspansiyon kontrolleri sıfır hata ile yapılmakta ve her zaman için de en doğru sonuçları oluşturmaktadır.

Süspansiyon Testleri Nasıl Yapılır?

Yapılacak olan süspansiyon testlerinde aracın yol tutuşu ve yolda çıkabilecek olan engellere karşı nasıl bir koruma sağlanacağı önceden belirlenmekte ve herhangi bir hata varsa da bu hatalar anında giderilmektedir. Süspansiyon test kontrolleri ile daha güvenli ve daha konforlu bir seyahat mümkün olmaktadır.

Güngören Ekspertiz

Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz
Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz,

Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörendehizmet sağlamaktayız.

ADRES : 
AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

 • Telefon +90 (212) 504 70 79

 • Gsm       +90 532 423 90 42

 • Güngören Ekspertiz, Merter Oto ekspertiz, Haznedar oto ekspertiz, Bahçelievler oto ekspertiz, Zeytinburnu oto ekspertiz, davutpaşa oto ekspertiz, 

  İstediğiniz araca kavuşmaz ve aracın sorunlu veya sorunsuz olup olmadığını öğrenmek için OTOEXPER:NET oto ekspertiz her zaman gereklidir.

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

  • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
  • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
  • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
  • Kaporta Kontrolü,
  • Boya Kontrolü,
  • Fren Testi,
  • Süspansiyon Testi,
  • Yanal Kayma Testi,
  • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
  • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
  • İç Ekspertiz kontrolü,
  • Dış ekspertiz kontrolü,
  • Kaporta Değişen Kontrolleri,
  • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
  • DYNO Motor Testi,
  • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
  • Haznedar Oto Ekspertiz

  • Güngören expertiz yapılan testler;
   Oto Ekspertiz Testleri,
   Motor Gücü Ölçüm,
   Kaporta Boya Testi,
   Fren Ölçüm Testi,
   Süspansiyon Amortisör,
   Yanal Kayma Tutuş,
   Arıza Tespit Testi,
   Motor Kulakçıkları,
   Motor Yağ Kaçakları,
   Şanzıman Kulakları,
   Rot-Rotil Kontrolleri,
   Ön Arka Balatalar,
   Ön ve Arka Diskler,
   Debriyaj Boşluğu,
   Lastiklerin Durumu,
   Yağ Hava Polen Filtre,
   Egzoz Duman Kontrolü,
   El Freni Çalışır Testi,
   Debriyaj Hidrolik Testi,
   Kavrama Kontrolü,
   Benzin Depo Kontrolü,
   Klima Gaz Kontrolü,

   TIKLA ARA  ; +90 532 423 90 42

   TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

Araç Ekspertiz Bakırköy

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız.

 

Telefon: +05324239042 Güngören Merter Ekspertiz.

 

Etiketler; Bakırköy Ekspertiz, Bakırköy oto ekspertiz, Bakırköy otomobil ekspertiz, Bakırköy araba ekspertiz, Bakırköy computest, Bakırköy Dyno, Bakırköy motor testi, Bakırköy Expertiz, Bakırköy Kaporta boya testi, Bakırköy Mekanik ekspertiz, Bakırköy Oto Expertiz, Bakırköy Araç ekspertiz, oto ekspertiz Bakırköy,

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,

ATAKÖY Oto ekspertiz,

BASINKÖY Oto ekspertiz,

CEVİZLİK Oto ekspertiz,

KARTALTEPE Oto ekspertiz,

OSMANİYE Oto ekspertiz,

SAKIZAĞACI Oto ekspertiz,

ŞENLİKKÖY Oto ekspertiz,

YENİMAHALLE Oto ekspertiz,

YEŞİLKÖY Oto ekspertiz,

YEŞİLYURT Oto ekspertiz,

ZEYTİNLİK Oto ekspertiz, İstanbul ZUHURATBABA oto ekspertiz, Florya Oto ekspertiz, Yenibosna oto ekspertiz, Şirinevler oto ekspertiz, 

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Bakırköy ekspertiz Hizmeti