Merter Garantili full oto ekspertiz – Araba ekspertiz

Merter oto expertiz fiyatlari

Merter Garantili full oto ekspertiz – Araba ekspertiz

Başlıklar

GÜNGÖREN EKSPERTİZ

Merter Oto Ekspertiz

 

MERTER oto EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

2014 senesinde kurulan oto ekspertiz firmamız sizlere en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde verir. Araçlarınızda bulunan hasarlar ayrıntısına kadar ortaya çıkar.
Merter oto ekspertiz olarak hafta içi ve hafta sonu hizmet veririz. İkinci el araçlarda zaman zaman problemler ortaya çıkabilir. Aynı zamanda araçlarda bulunan değişenler, boyalar, motor durumları araç alacak kişiler tarafından araştırılır. Çünkü değişeni çok olan araç ve motorunda sorun olan araç genelde tercih edilmez. Merter oto ekspertiz ise bunların kısa zaman içerisinde ortaya çıkmasını sağlar. Bu sebeple ikinci el araç almak isteyen kişilerin mutlaka araçlarını ekspertize sunmaları gerekir. Ekspertize sokulan araçların kısa zaman içerisinde sorunları ortadan kalkar. Bunun için mutlaka ikinci el araç almadan ve alım satım işlemlerini gerçekleştirmeden evvel oto ekspertize gidilmelidir.

merter Cumartesi Pazar Acik Oto Ekspertiz
İkinci el araçlarda bulunan sorunlar; oto ekspertizler tarafından 15-20 dakika kadar kısa zaman içerisinde saptanır. Araçta herhangi bir sorun var ise bu ortaya çıkar. Araçta kaç tane boya olduğu, değişen parçaların olup olmadığı belli olur. aynı zamanda motorun seviyesi de belli olur. bu sebeple de özellikle ikinci el araç alacak kişilerin oto ekspertize gidip araçlarını göstermeleri gerekir. Merter araç ekspertiz
Ekspertizde Aracın Motor Durumu Belli Olur mu?
Aracın motor durumu bir çok kişi tarafından merak edilir ve araştırılır. Çünkü motoru iyi olmayan araç bir çok masraf ortaya çıkarır. Bu sebeple de araç almak isteyen kişiler öncelikle aracın motorunun durumuna bakmak isterler. Peki, ekspertizde aracın motor durumu belli olumu? Araç alım satım işlemleri yapılmadan evvel mutlaka aracın durumuna bakılmalıdır. Ekspertizde aracın motor durumu çıkar. Gelişen teknoloji ile beraber motor durumu kısa zaman içerisinde ortaya çıkar.

merterde oto ekspertiz

Bu sebeple de ikinci el araç alan kişiler mutlaka araçlarını ekspertize sokmalıdır. Sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. Merter oto güvenilir ekspertiz firmamız sizlere hafta içi ve hafta sonu olmak üzere istediğiniz zaman hizmet verir. Bizim için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Sizleri memnun etmek adına elimizden geleni yaparız. Bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve bizlerden hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyarız. Merter oto expertiz.

merterde oto expertiz

 

Merter Oto Ekspertiz
Çok uzun yıllar oto sektöründe hizmet veren Merter oto ekspertiz firmamız en kaliteli hizmetlerini en güvenli şekilde ayağınıza kadar getirmektedir.
Merter oto ekspertiz firması olarak uzun yıllar bu alanda çalışmalarına devam eden firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en doğru tespitler ile kaliteli hizmetlerini özen içinde vermektedir. İhtiyacınız olan ekspertiz hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden güvenin adresi olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Oto Ekpertiz Nedir?
Oto ekspertiz araç konusunda uzman olan ve farklı aletler kullanılarak aracın geçmişte yaşadığı bütün müdahalelerin tespit edilmesini sağlamaktadır. Bu konuda uzman olan kişilere eksper denilmektedir. İşinde uzman olan ekipler ile yapılan bu detaylı incelemeler aracın şimdiki durumunu kısacası edeceği bedeli belirlemektedir.
Oto ekspertiz konusunda her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her türlü konu hakkında detaylı bilgi almak ve doğru cevapları alabilmek için her zaman otoexper.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece anında en doğru cevapları birinci ağızdan öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.
Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?
Otomobil günlük yaşamda işlerin daha kolay ve hızlı ilerlemesinde gerekli olan en büyük ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. İkinci el araç piyasasına bu neden ile çok fazla rağbet bulunmaktadır. Bu alanda çok fazla gerek duyulan oto ekspertiz kişilerin almak istediği aracın belirtilen özelliklere sahip olup olmadığı test eden ve bu testlerin sonunda hazırlanan raporu aracı almak isteyen kişilere sunulan işlemdir.
Oto ekspertiz aşamaları içinde aracın bütün aksamları, motor, yol tutuşu, frenler ve boya gibi saha pek çok alanda detaylı olarak incelemeler yapılır. Bu incelemeler işinde uzman olan eksperler tarafından yapılmaktadır ve farklı cihazlar ile ölçümler tamamlanır. Bütün noktalar incelendikten sonra bakılan aracın tüm geçmiş kaydı sunulmaktadır. Her zaman birinci sınıf kalite hizmetler ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile detaylı incelemeler yapan profesyonel ekibimiz en doğru kararı vermenize yardımcı olmaktadır. Firmamızdan her türlü araç marka ve modelleri için yardım alabilirsiniz.

Merter oto expertiz fiyatlari
Oto Ekspertiz Yaptırmalı Mı?
Hemen hemen pek çok kişinin merak ettiği soruların başında oto ekspertiz hizmetlerinin faydasının olup olmadığı ve yaptırmak zorunlu mu gelmektedir. Bunlara en doğru cevapları bulmak için pek çok kişi araştırma yapmaktadır. Aracı almak isteyen kişilerin aracın bütün geçmişini görmek istemesi her hangi bir sorunu var mı ya da değişen parçaları bulunuyor mu gibi araç değeri belirleyen noktaları bilmesi bakımından oto ekspertiz yaptırmak çok önemli olmaktadır. Böylece satın alınacak olan aracın başından neler geçtiğini çok daha kolay bir şekilde uzmanlar tarafından öğrenmek mümkün olmaktadır.
Son zamanlarda yaşana pek çok olayda kişiler araçlarının başına gelen hasarları farklı yöntem ve yollar ile gizlemeye çalışmaktadırlar. Bu gibi durumlar karşısında hem yüksek bedeller ödememek hem de daha sonra aracı satmaya çalışırken zorluk yaşamamak için profesyonel garantili oto ekspertiz hizmetleri çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu gibi hizmetler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Oto Ekspertiz Hizmet Fiyatları
7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri veren firmamıza her zaman çağrı bırakabilirsiniz. Oto ekspertiz fiyatları firmamızda çok daha uygun olduğundan bütçeleriniz zorlanmaz. Otoexper.com.tr adresinden sitemizi ziyaret ederek firmamızın vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz konularda bilgi almanız mümkün olmaktadır.

merter oto ekspertiz garantili

Merter Oto Ekspertiz

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Merter Oto Ekspertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Güngören oto ekspertiz hizmet Bölgelerimiz:

 • Abdurrahman Nafiz Gürman
 • Akıncılar Mahallesi
 • Gençosman Mahallesi
 • Güneştepe Mahallesi
 • Güven Mahallesi
 • Haznedar
 • Mareşal Çakmak Mahallesi
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
 • Güngören Merkez
 • Güngören Sanayi
 • Tozkoparan
 • Merter

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız. Telefon: +05324239042

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

Güngören Merter Etiketler; Merter Ekspertiz, Merter Expertiz, Merter oto ekspertizMerter Oto Expertiz, Merter Araç ekspertiz, oto ekspertiz Merter, Merter otomobil ekspertiz, Merter araba ekspertiz, Merter computest, Merter Dyno, Merter motor testi, Merter Kaporta boya testi, Merter Mekanik testi, Motorsiklet ekspertizi,

Merter oto ekspertiz,

Merter Oto Ekspertiz

Güngören oto Ekspertiz,

Pazar günü açık oto ekspertiz,

Hafta Sonu açık oto ekspertiz,

Haznedar Oto Ekspertiz,