oto ekspertiz yorum

CVZL6531

oto ekspertiz yorum

Başlıklar

Davutpaşa Oto Ekspertiz

Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz
Güngören Akıncılar Merter Oto ekspertiz

İkinci el araç satın almadan önce kaliteli bir oto ekspertiz hizmeti alarak aracın geçmişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız mümkündür.

oto ekspertiz yorum hizmeti genellikle ikinci el araçların alım satımında verilen bir hizmettir. İkinci el araç almayı düşünen bir kişi alanında uzman kişilerden araçla ilgili görüş almaktadır. Teknolojik cihazlar kullanılarak araç teknik olarak detaylı bir şekilde incelenir. Tarafsız profesyonel ekip araçla ilgili raporunu sunar.

Ekspertiz hizmetinde çeşitli paketler bulunmaktadır. Paketin içeriğine göre aracın hasarları incelenmekte, geçmişte olan hasarlar, araçta boya olup olmadığı, değişen parçalar ve elektronik, mekanik kontroller yapılmaktadır. Araç test sürüşüne de alınmakta ve aracın hasar geçmişi ortaya çıkarılmaktadır. Kişi ekspertiz raporunun sonucuna göre aracı alıp almayacağına karar verebilir. Aracın durumuyla ilgili detaylı olarak hazırlanan rapor, ikinci el aracın alınması öncesinde alıcıyı bilgilendirir. Satıcı ve alıcı tarafında şeffaflaştırarak tarafların herhangi bir mağduriyet yaşamamasına sağlar. Ortalama birkaç saat içerisinde aracın ayrıntılı olarak oto ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Böylece taraflar kısa bir sürede sonuca ulaşabilirler.

oto ekspertiz yorum

Kaliteli bir oto ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız, mutlaka alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan bir ekiple çalışmayı tercih etmelisiniz. İkinci el araç alırken birçok kişi aracın kazası olmamasına, parçalarının orijinal olmasına, aracın herhangi bir masrafının olmamasına, tüm bakımlarının aksatılmadan yapılmış olmasına dikkat etmektedir. Fakat kazasız olduğu söylenen araçların incelemesi yapıldığında aslında kazası olduğu da ortaya çıkabilmektedir. Veya aracın parçaları orijinal olmayabilir. Bundan dolayı ikinci el araç satın alırken, kesinlikle bu tarz ifadelere inanmamalı ve ekspertiz hizmeti almalısınız. Garantili hizmet sağlayan firmamız, aracın istediğiniz her yerini incelemekte ve çok kısa bir sürede rapor hazırlamaktadır. Aracın hasar durumunu tarafsız bir şekilde öğrenme imkanına sahip olabilir ve aracı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Oto ekspertiz paketleri kapsamında dilediğiniz paketleri satın alabilir, aracın özellikle baktırmak istediğiniz bir yeri bulunuyorsa inceletebilirsiniz. oto ekspertiz yorum firması olarak araç için dilerseniz full paket dilerseniz premium paket veya kaporta paketi, motor mekanik paketi satın almanız mümkündür. Bunlar dışında da farklı içerikli paketlerde bulunmakta ve aracın yol testi yapılmakta boya kontrolleri, değişen kontrolleri yapılmaktadır. Aracın inceletmek istediğiniz yerine göre farklı içerikli paketleri veya full paketleri tercih edebilirsiniz.

oto ekspertiz yorum

Oto ekspertiz fiyatı almak istediğiniz pakete göre değişim göstermektedir. Aracın baktırmak istediğiniz özel bir yeri varsa farklı bir ücret, full paket almak istiyorsanız farklı bir ücret ödersiniz. Ekip çalışması dahilinde uzman bir ekip satmayı veya satın almayı düşündüğünüz araç için incelemeler yapar ve sizlere detaylı bir rapor hazırlar. Rapor sonucuna göre aracı satın alma konusunda kesin bir karar vermeniz daha kolay olabilir. Ekspertiz hizmeti, araçla ilgili herhangi bir mağduriyet yaşamamanız ve araca değerinin üzerinde bir fiyat vermemeniz açısından son derece önemli ve mutlaka tercih edilmesi gereken bir hizmettir.

Oto ekspertiz ücretleri, alınan hizmet ve sonucu düşünüldüğünde oldukça uygundur. Size en yakın ekspertiz hizmeti, aracı inceletmek istediğiniz yere göre sizlere bir fiyat sunacak daha sonra bu hizmeti alıp almama konusunda karar verebilirsiniz. Kaliteli bir oto ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız Premium paket 350 TL, full paket 300 TL, motor ve mekanik paketi 200 TL, kaporta paketi ise 150 TL’dir. Bunlar dışında da farklı paketler bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz pakete göre oto ekspertiz yorum değişmektedir.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

OtOExper.net Profesyonel Ekip

BAGIMSIZ TARAFSIZ OTO EKSPERTİZ.

Tüm personelimiz sürekli olarak eğitimden geçmekte ve sertifika almaktadır.

Kaliteli Cihazlar

Tüm cihazlarımız üretimden teslim aşamasına kadar kontrol edilir ve TSE belgelidir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri
 • Kaporta Kontrolü
 • Boya Kontrolü
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Kayma Testi
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri
 • Lastik Kontrolleri
 • İç Ekspertiz kontrolü
 • Dış ekspertiz kontrolü
 • Kaporta Değişen Kontrolleri
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü
 • DYNO Motor Testi, Conta Kaçak Testi
 • Güngören oto ekspertiz, davutpaşa oto ekspertiz, oto ekspertiz dAVUTPAŞA, davutpaşa ekspertiz, davutpaşa expertiz,