Güngören Expertiz

78177979 2769582023106760 8582942342292439040 n

Başlıklar

Güngören Expertiz

Güngören Oto Ekspertiz

Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan oto ekspertiz çalışmaları ile ikinci el araç alımında güvenli tercih yapmanız sağlanmaktadır.

Farklı marka ve model araçlarda ikinci el alım yapmak isteyenler için Güngören oto ekspertiz çalışmaları uzman personel ile gerçekleştirilmektedir. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip tarafından yapılacak olan kontrollerde aracın iç ve dış bölümlerinde yapılan kontroller ile daha önce değişim ya da müdahale olup olmadığı belirlenmektedir.

Güvenilir tercih yapmak isteyenler için yapılacak olan kontroller detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır. Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan çalışmalar ile kısa süre içerisinde sonuç alınması sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet almak isteyenler için yapılacak olan kontroller sırasında ileri teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu sayede her bir ayrıntı detaylı şekilde incelenerek rapor hazırlanmaktadır.

güngörende expertiz  

 

Güvenli Oto Ekspertiz Hizmetleri

Aracınızı güvenle kullanmak istediğinizde özellikle satın alma aşamasında güvenilir tercih yapmanızı oldukça önemlidir. Sıfır araçlara oranla ikinci el araçların fiyatlarının düşük olması özellikle bu alanda oluşan taleplerin artmasına sebep olmaktadır. İkinci el araç alımlarında yaşanabilecek problemler satın alacak olan kişilerin daha sonrasında büyük çaplı sorun yaşamasına neden olabilir.

Doğru tercih yapmak isteyenler için araçlarda yapılacak olan incelemeler araca dair merak ettiğiniz her türlü konuda bilgi almanızı sağlamaktadır. Araç içerisinde ve dışında yapılacak olan kontroller ile detaylı şekilde rapor hazırlanmaktadır. Bu sayede satın alma öncesinde araç hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır. Kısa sürede tamamlanan çalışmaların ardından hazırlanan rapor üzerinden istenilen bilgilere ulaşım sağlanabilir.

Profesyonel Araç Kontrolü

İkinci el araçlarda özellikle motor aksamının kontrolü, parça değişim olup olmadığı, hasar kaydının bulunup bulunmadığı gibi pek çok farklı konuda yapılacak olan incelemeler için oto ekspertiz Güngören hizmetleri ile bu alandaki talepleriniz karşılamaktadır. Araçların dışında boyama yapılıp yapılmadığının belirlenebilmesi için gerekli kontrollerin sağlanmasıyla detaylı bilgi alınmaktadır.

Araçlarda özellikle yapılacak olan uygulamalar ve testler daha önce yapılmış olan değişimler hakkında bilgi alınmasını ve motor üzerinden detaylı şekilde bilgi elde edilmesini sağlamaktadır. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan ekip tarafından yapılacak çalışmalar sayesinde kısa süre içerisinde yapılan testler ve incelemelerin ardından elde edilmiş olan veriler rapor halinde hazırlanmaktadır.

Araç Ekspertiz Güngören

Uzman teknisyenler her bir ayrıntıya dikkat ederek yapmış oldukları çalışmalar dahilinde kısa süre içerisinde araca dair ayrıntılı bilgi alınmasını sağlamaktadır. İkinci el araç alımlarında yaşanabilecek sıkıntıların önlenebilmesi için tamamen tarafsız şekilde hizmet verilmektedir.

Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan kontroller ileri teknolojiye sahip cihazlar sayesinde kısa sürede tamamlanmaktadır. İkinci el araç alırken temkinli davranmak isteyenler için gerçekleştirilecek olan teknik incelemeler kapsamlı şekilde yapılmaktadır.

Güngören Oto Ekspertiz Fiyatları

Daha önce kullanılmış olan ikinci el araçlarda özellikle yapılan değişimler zaman zaman detaylı şekilde belirtilmediği için satın almak isteyenler için problem yaşamasına neden olabilir. Araçlarda detaylı olarak yapılacak olan incelemelerde geçmişte yaşanmış olan kazalar ya da mekanik aksamda yaşanılan değişimler gibi bilgi almak istediğiniz farklı konular üzerinde ayrıntılı şekilde hazırlanacak olan raporlar ile bilgi almanız sağlanmaktadır.

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan incelemeler için Güngören araç ekspertiz fiyatları yapılan kontrollere göre hesaplanmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda belirlenen fiyat seçenekleri inceleyerek detaylı bilgi alabilirler. Talep etmeniz halinde belirtilen tarih ve saatte kısa sürede gerçekleştirilecek incelemeler ile profesyonel hizmet almanız sağlanmaktadır.

Güngören expertiz ve En yakın ekspertiz, Bağımısz tarafsız, ihtiyacı duyduğunuzda iletişime geçmeniz yeterlidir.

Otoexper.Net Garantili Tarafsız hizmet için bizimle Kalın. Güngören expertiz merkezi olarak aracınıza değer veriyoruz. Expertiz Güngören sırasında yapılan full paket işlemi

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri
 • Kaporta Kontrolü
 • Boya Kontrolü
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi
 • Yanal Kayma Testi
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri
 • Lastik Kontrolleri
 • İç Ekspertiz kontrolü
 • Dış ekspertiz kontrolü
 • Kaporta Değişen Kontrolleri
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü
 • DYNO Motor Testi, Conta Kaçak Testi
 • Logo
 • Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;

  Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,

   Akıncılar Mahallesi Oto ekspertiz,

  Gençosman Mahallesi Oto ekspertiz,

  Güneştepe Mahallesi Oto ekspertiz,

  Güven Mahallesi Oto ekspertiz,

  Haznedar Oto ekspertiz,

  Mareşal Çakmak Mahallesi Oto ekspertiz,

  Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Oto ekspertiz,

  Güngören Merkez Oto ekspertiz,

  Güngören Sanayi Oto ekspertiz,

  Tozkoparan Oto ekspertiz,

 • Tıkla ara ; +90 532 423 90 42